PROCEDŪRAS
 individuāli piemērotas Jūsu vajadzībām, vēlmēm un problēmzonām

MUGURA, KAKLS, PLECI 

Procedūra speciāli izstrādāta,  lai mazinātu sēdoša dzīvesveida un darba pie datora rezultātā radušos spriedzi plecu un kakla daļai. Tāpat, lai atvieglotu fiziska darba veicēju noslogotos ķermeņa augšdaļas muskuļu grupas.

Pārsvarā tiek strādāts dziļo audu jeb sporta masāžas tehnikā. Otrajā procedūras daļā tiek lietotas stikla bankas  (skat. foto augstāk) , kas piekļaujas cieši pie ādas un ar vakuuma palīdzību 'paceļ' dziļākās muskuļu grupas palīdzot 'atslēgt mezglus' muskuļos. 

Stikla bankas veicina dziļāko audu vielmaiņas procesus, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un šūnu atjaunošanās procesiem ādas virsslāņos. Īpaši efektīvas pretcelulītu masāžai kājām. Procedūra nav sāpīga.


PILNA ĶERMEŅA MASĀŽA

Totāla atslodze fiziski un garīgi nogurdinātam ķermenim. Procedūrā tiek izmantotas dažādas tehnikas (strādājot ar delnām, elkoņiem), kā arī stiepšana (kakla daļa, mugurkauls) un pasīva rotācija (potītes, ceļgali, delnu locītavas).

Klientam ie iespēja izvēlēties sev tīkamu ēterisko eļļu, kas tiek pievienota bāzes eļļai un tādējādi pastiprinot 70 minūšu terapijas effektu. Pēc šīs masāžas klienti parasti izsakās, ka jūtas "garāki", "no jauna piedzimuši" vai "ar sajūtu, ka staigā vismaz dažus cm virs zemes"


AROMAMASĀŽA

Vispirms veicot  aromtestu, klients smaržo un izvēlas ēteriskās eļļas, kuras tiek pievienotas bāzes eļļai izmantojot masāžas laikā. Ziedu un augu essences pateicoties savām bioloģiski aktīvajām vielām iesūcas ādā un asinsrites sistēmā. Tādējādi ķermeņa labsajūtas efekts ir tūlītējs. Par atsevišķu samaksu ir arī iespēja sagatavot šo eļļas kombināciju ņemšanai uz mājām ikdienas lietošanai precīzāk konsultējoties ar masieri.


INDIJAS GALVAS MASĀŽA

Galvas, kakla, plecu un sejas enerģētisko punktu masāža, kas efektīvi novērš vispārējo ķermeņa sasprindzinājumu, līdzsvaro un enerģizē to. Procedūras laikā klients sēž un secīgi tiek strādāts ar kakla, plecu joslas, muguras augšdaļu, galvu un seju.

Jāpiemin, mati netiek peldināti eļļā, pēc procedūras droši varēsiet tupināt savas dienas gaitas!


NOMIERINOŠA SEJAS PROCEDŪRA

Izmantojot auksti spiestu mežrozīšu eļļu, tiek izpildīta  nomierinoša klasiska sejas masāža, ietverot arī kaklu un dekoletē zonu. Klasisko sejas vaibstu masāžu papildina virspusējās limfas masāža- ar ļoti viegliem pieskārieniem tiek strādāds uz limfas teci sejas un kakla zonā. Procedūra veicina limfmezglu attīrīšanos, limfteci, kā arī uzlabo ādas vielmaiņas procesus.


 MASĀŽA GRŪTNIECĒM

Grūtniecēm speciāli piemērota pilna ķermeņa masāža, kas noņem muskuļu spriedzi uz visvairāk noslogotajām daļām- kājām, potītēm, pēdām, muguras lejasdaļai. Tiek mazināts pietūkums un veicināta vispārēja relaksācija. Šī masāža palīdz līdzsvarot noskaņojumu un, pats galvenais, ļauj sagatavoties vieglākām dzemdībām.

Procedūras laikā grūtniece atrodas sāna pozīcijā (mainot puses masāžas laikā), ērtībai ķermenis tiek atbalstīts ar spilveniem.


TAIZEMES PĒDU MASĀŽA

tiek veikta ar rokām un speciālu koka nūjiņu. Relaksējoša pēdu punktu stimulācija veicina iekšējo orgānu darbību, uzlabo asinsrites un limfas plūsmu. Procedūras rezultātā tiek mazināta vispārēja ķermeņa spriedze un ievērojami uzlabota pašsajūta.

Pēdas tiek izmērcētas vannā, kurā pievienotas īpaši piemērotas eļļas, pēc tam tiek veikta pēdu un apakšstilbu masāža.

Ieteicama kāju tūskas, varikozes, plakanās pēdas vai kauliņu deformācijas gadījumos.  Procedūra ievērojami uzlabo gremošanas sistēmas darbību, pārgurumu un bezmiegu. Procedūra bieži tiek pielīdzināta meditācijas pieredzei.


 

 .