KOMANDA          
izbraukuma procedūras sporta vai izklaides pasākumos          
Masāžas Kabinets ir kļuvis par dabisku atvasinājumu Lielbritānijā dibinātajam terapiju centram SpaBaltique. Mazliet kompaktāks un lietišķāks, taču mūsu darbs vērsts uz efektīvu, ērti un ātri pieejamu atslodzi pilsētas un darba nogurdinātajiem, vai nedēļas nogales atpūtniekiem.

Apvienojot profesionālās iemaņas, vispusīgu kompetenci un entuziasmu esam komanda, kas izbrauc uz sporta notikumiem, darba vietām, un cita veida pasākumiem, lai nodrošinātu augsta standarta kvalificētu masāžas procedūras spa pieredžu labsajūtas vai veselības atjaunošanas nolūkos.

ELĪNA 

Pieci  gadi Lielbritānijas veselības jomā, devuši nenovērtējamu pieredzi strādājot kopā ar starptautiska mēroga profesionāļiem, un , galvenais, ar iemīļoto regulāro klientu klāstu. Iespēja redzēt, kā procedūras spēj uzlabot klientu dzīves kvalitāti, ir Elīnas lielākā iedvesma un stimuls turpmāk apkalpot siguldiešus. 

Galvenā masiera kvalifikācija iegūta Anglijā, Oksfordšīrā, kas bija loģisks turpinājums iegūtajām pamatzināšanām Sporta Pedogoģijas akadēmijas masieru apmācībā. Savukārt kursos Lodonā, Mančesterā un Birmingemā sertifikācija papildināta ar  aktuālajām  masāžas tehnikām. Vismīļākās ir grūtniecības, kā arī muguras, plecu un kakla atjaunojošās procedūras.


IVETA 

Ivetas filozofija, darba stils un klienta aprūpe ir vērsta uz vispārējas prāta, ķermeņa un gara labsajūtu. Iveta masāžas praksei pievērsās, kad pasaulē nāca viņas dēls un meitas. Apgūstot vieda pediatra dotos padomus un norādījumus, viņa vēl tagad nav beigusi interesēties un mācīties par visu, kas saistīts ar ķemeņa, to saistīto enerģiju atjaunošanos un uzturēšanu formā.

Papildus sertifikācijai, Ivetas pieredze papildināta pie dažādiem savas jomas speciālistiem un starptautiski atzītiem  meistariem. Ivetas veiktās pamatprocedūras ir Taizemes pēdu masāža, sejas ādas atjaunošanas procedūra (lietojot “ Nu SKIN” līnijas tehniku un produktus), kā arī vispārējas ķermeņa masāžas. 

ROBERTS 

Roberts ir sporta cienītājs ar pieredzi jauktās cīņas mākslā, vieglatlētikā, bet visnopietnāk fitnesā un smagatlētikā, ar ko vēl joprojām uztur sevi formā. Studējot Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā par sporta skolotāju un fitnesa treneri, Roberts iepazinās ar fizioterapiju un masāžu, kas automātiski veicināja padziļinātu interesi. Turpmākajos gados uzkrātās zināšanas, dažādos masāžu kursos un to pielietošana sporta vidē pārliecināja, ka masāža ir jebkura sportiska un aktīva dzīvesveida neatņemama daļa.

Roberts: “Masāža ļauj pilnvērtīgi nodoties sportam, neuztraucoties par iespējamām pēkšņām  traumām un veicina muskuļu gatavību pilnvērtīgi veikt savas funkcijas sasniedzot arvien augstākus rezultātus” 

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .