Masāžas Kabinets ir kļuvis par dabisku atvasinājumu Lielbritānijā dibinātajam terapiju centram SpaBaltique. Kompaktāks un lietišķāks, mūsu darbs vērsts uz efektīvu, ērti un ātri pieejamu atslodzi pilsētas un darba nogurdinātajiem, vai nedēļas nogales atpūtniekiem.

Apvienojot profesionālās iemaņas, vispusīgu kompetenci un entuziasmu esam komanda, kas izbrauc uz sporta notikumiem, darba vietām, un cita veida pasākumiem, lai nodrošinātu augsta standarta kvalificētu masāžas procedūras spa pieredžu labsajūtas vai veselības atjaunošanas nolūkos.

ELĪNA 

Pieci  gadi Lielbritānijas veselības jomā, devuši nenovērtējamu pieredzi strādājot kopā ar starptautiska mēroga profesionāļiem, un , galvenais, ar iemīļoto regulāro klientu klāstu. 

Masiera kvalifikācija iegūta Anglijā, Oksfordšīrā kā  loģisks turpinājums iegūtajām pamatzināšanām Sporta Pedogoģijas akadēmijas masieru apmācībā. Savukārt kursos Lodonā, Mančesterā un Birmingemā sertifikācija papildināta ar mūsdienu  aktuālajām  masāžas tehnikām. 

GUNTA

Gunta ar starptautisko spa speciālista ITEC kvalifikāciju veic plašu  procedūru klāstu sākot ar ķermeņa pīlingu, ietīšanu, medus, liposāžu, figūru koriģējošām un citām kosmētiskajām masāžām gan ķermenim, gan sejai.  

Masieres darba pieredzes gadi  Guntai ļāvuši koncentrēties uz pašas iecienīto arommasāžu, kuras laikā Gunta dod katram klientam atklāt sevi dziļāk ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskajā līmenī. Pēc smaržas, sajūtām un noskaņojuma klients izvēlas sev tīkamās ēteriskās eļļas, iepazīstoties ar vismaz  30 dažādām augu un ziedu esencēm. Attiecīgās eļļas Gunta izmanto procedūrā, kā arī, ja ir interese,  sagatavo pudelīti ar atbilstošo elļu  kombināciju līdzi ņemšanai uz mājām.

ROBERTS 

Roberts ir sporta cienītājs ar pieredzi jauktās cīņas mākslā, vieglatlētikā, bet visnopietnāk fitnesā un smagatlētikā, ar ko vēl joprojām uztur sevi formā. Studējot Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmijā par sporta skolotāju un fitnesa treneri, Roberts iepazinās ar fizioterapiju un masāžu, kas automātiski veicināja padziļinātu interesi. Turpmākajos gados uzkrātās zināšanas, dažādos masāžu kursos un to pielietošana sporta vidē pārliecināja, ka masāža ir jebkura sportiska un aktīva dzīvesveida neatņemama daļa.

Roberts: “Masāža ļauj pilnvērtīgi nodoties sportam, neuztraucoties par iespējamām pēkšņām  traumām un veicina muskuļu gatavību pilnvērtīgi veikt savas funkcijas sasniedzot arvien augstākus rezultātus” 

IVETA


Ivetas filozofija, darba stils un klienta aprūpe ir vērsta uz vispārējas prāta, ķermeņa un gara labsajūtu. Iveta masāžas praksei pievērsās, kad pasaulē nāca viņas dēls un meitas. Apgūstot vieda pediatra dotos padomus un norādījumus, viņa vēl tagad nav beigusi interesēties un mācīties par visu, kas saistīts ar ķemeņa, to saistīto enerģiju atjaunošanos un uzturēšanu formā.

Papildus sertifikācijai, Ivetas pieredze papildināta pie dažādiem savas jomas speciālistiem un starptautiski atzītiem  meistariem. Ivetas veiktās pamatprocedūras ir Taizemes pēdu masāža, sejas ādas atjaunošanas procedūra (lietojot “ Nu SKIN” līnijas tehniku un produktus), kā arī vispārējas ķermeņa masāžas. 

 .